Srdečně děkujeme všem dárcům!


Chci podpořit

Setkání smáčků na Konopišti


Začátkem července jsem se zúčastnil třídenního pobytu v krásném prostředí Golf Resort Konopiště, který byl pořádán Kolpingovou rodinou Smečno.

Program, který nám raná péče připravila, byl pořádně nabitý. Hned první den jsme se seznámili s dalšími kamarády SMÁčky a jejich rodiči. Vyměnili jsme si spoustu užitečných informací, tipů a zkušeností.

Po celou dobu jsme měli volně přístupný bazén, který se mi líbil ze všeho nejvíce. Měl jsem naplánované individuální lekce, ale trávil jsem tam i volný čas. Je neuvěřitelné, jaký pokrok se dá zvládnout za pár dní. Voda se mnou udělala zázraky a hned, jak jsme přijeli domů, začal jsem válet sudy, což jsem dříve nedokázal.

V plánu byla také fyzioterapie. Teta Daniela si mě vzala do parády a procvičili jsme spolu ruce, nohy, záda a dokonce jsem jí ukázal, jak pěkně stojím. Za odměnu jsem se mohl pohoupat na houpačce.

Jsem moc rád, že jsem měl možnost strávit pár dní v tak příjemné společnosti pozitivních lidí se stejnými starostmi a porozuměním. Děkujeme ještě jednou celému týmu Kolpingovy rodiny.